Uluslararası eylemler

Misty Jean

Misty Jean geri geliyor

Routaire, Kompa'dan Haiti şarkıcısı sanatçı Misty Jean'i destekliyor. 1983 yılında Haiti'de MISTERLYNE JEAN doğdu, MISTY JEAN tanınmış piyanist Raoul Denis Jr. ve Widmaier kardeşlerle gitarın sihirli akşamına katıldıktan sonra 34 yıllık profesyonel kariyer ve başarı. 1998 yılında 15 yaşındayız.

Ve 2001'de Saint-Martin adasına uçtu ve burada en iyi yetenek ve en iyi kişilik ödülünü kazandı ve 21 Şubat 2001'de MISS West Indies'i taçlandırdı.

Hepsi birbiri kadar iyi albümler ve konserler ile başarıdan başarıya geçer! 2019'dan beri Routaire.com tarafından destekleniyor, Misty her zaman yeni bir boyut arıyor. Kredi kartında düzenli olarak yayınlanan birkaç klip var: Li Pa Two Ta, Kijan Lari A Ye, Tam Tam, Shino, Ce Ou Mwen Vle, Aşk Hastalığı, Paradi Lanmou.
Siteye bir bağlantı oluşturun Routaire.com
Herhangi bir web sitesi veya başka bir araç, bu siteye işaret eden bir köprü metni bağlantısı kurma yetkisine sahiptir. Bir bağlantı oluşturma yetkisi, tartışmalı, pornografik, yabancı düşmanlığı niteliğindeki bilgileri ya da büyük ölçüde en büyük sayının hassasiyetini etkileyebilecek bilgiler dışında herhangi bir ortam için geçerlidir.